close

Доколку пребарувате филм/серија а неможете да ја најдете во пребарувањето или ја нема ве молиме испратете ни е-маил info@radiomk.info или пак СМС/Вибер: 078 286 756 со насловот на серијата/филомот..Ние ќе Ви ја овозможиме и информираме штом биде објавено јавно! Ви благодариме!

watermark logo

Следува

JORDAN MITEV - KAZHI DA MOJA NAJMILA(OFFICIAL VIDEO)2016

34 Прегледи· 01/03/23
www.ShoutCast.mk
www.ShoutCast.mk
8 Претплатници
8

Muzika,Tekst i Aranzhman: Jordan Mitev
Rezhija i Scenario: Jordan Mitev
Audio producent: Ljupcho Pavlovski
Snimano vo studio "Anastasija" - Skopje
Tehnichka realizacija,video montazha i postprodukcija - "BY ZATI"
Copyright: OnAir Media Group
ALL RIGHTS RESERVED!

Прикажи повеќе

 0 Коментари sort   Сортирање според


Следува